Leasing na start

Jesteśmy expertami w pozyskiwaniu środków na zakup pojazdów dla nowych działalności gospodarczych. Jeśli jesteś kierowcą i chcesz sam realizować własną firmę transportową lub ogólnie rozpocząć działalność gospodarczą i niezbędny jest Ci pojazd – napewno pomożemy.

Leasing lub Kredyt dostępne są już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej.

Nie ma konieczności by składając wniosek o finansowanie (Leasing lub Kredyt) mieć już wybrany pojazd, składajc wniosek określamy w przybliżeniu jaki pojazd i o jakiej wartości będzie nas interesował. Dopiero po fakcie uzyskania decyzji pozytywnej od Banku, koncentrujemy się na poszukiwaniu pojazdu – oczywiście jeśli pojazd jest już wybrany nie stanowi to przeszkody.

W przypadku nowej firmy Bank nie ma możliwości zbadania jej kondycji finansowej, dlatego bardzo ważne jest by przekonać Bank do wizji planowanej działalności gospodarczej. Pomożemy Państwu przygotować wszystkie niezbędne informacje o które Bank poprosi na etapie analizy wniosku tak by utwierdził się w przekonaniu, że działalnośc ta odniesie zamierzony sukces.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania – zadzwoń zanim otworzysz firmę, udzielimy niezbędnych informacji tel. 608-313-257

Ważne by składając wniosek firma już formalnie istniała tzn. była wpisana do CEIDG (formalność zajmuje w Urzędzie około 15min) oraz miała nadany nr regon.